Два закордонні паспорти

В Україні одночасно можна мати два діючих закордонного паспорта.

Це може бути корисним у таких ситуаціях коли в паспорті більше нікуди ставити візи але стоїть віза якоїсь  країни на тривалий час. Щоб не переоформлювати саму візу можно  оформити новий закордонний паспорт і за ним відвідувати інші країни.

Так само якщо паспорт довгий час знаходиться в посольстві на оформленні візи — Ви в цей час можете подорожувати по друному паспорту.

Також при оформленні закордонного паспорта, якщо в старому були гарні візи (такі як Шенген, США, Канада, Ізраїль і т.д.) ми рекомендуємо залишити цей паспорт і не здавати його. Це допоможе при повторному отриманні віз. Деякі посольства не люблять ставити візи у порожні паспорта, а так Ви їм зможете пред’явити старий закордонний паспорт з візами.

Вартість послуги оформлення другого діючого закордонного паспорта коштує 100 грн.

Вопросы и Ответы

Администратор on 1 Май, 2015 at 12:39 #

нужно


Администратор on 1 Май, 2015 at 12:39 #

даже с новым паспортом, вас не пустят в страну откуда вас депортировали


софія on 8 Май, 2015 at 07:35 #

В мене зараз э національна віза Німеччини!продовжена до січня 2016! але літом у звязку з одруженням хочу змінити прізвище.от же й закордонний паспорт. скажіть чи можна міняти паспорт якщо віза зроблена на дівоче прізвище??


Администратор on 14 Июль, 2015 at 15:30 #

в посольстве уточняйте


Тарас on 3 Сентябрь, 2015 at 10:06 #

Якщо я оформлю другий закордонний паспорт. То чи можна виїхати з України по одному закордонному паспорті, а вїхати по другому (якщо під час перебування закордоном строк дії першого паспорта закінчився)?


Администратор on 24 Октябрь, 2015 at 12:50 #

можно .


Задайте свой вопрос
Имя:
Email:
Вопрос:

Закажите звонок!